İnsan Kaynakları

Kurulduğu tarihten günümüze kadar kurumsal ilkelerine bağlı olan Anaçağ Anaokulu, tanınırlığı ve saygınlığı yüksek, öncelikle tercih edilen, nitelikli bir okul olmayı başarmıştır. Anaçağ Anaokulunun "önce insan" düşüncesinden ve bütünsel gelişime olan inancından yola çıkarak, en önemli etkeni insan kaynağıdır. Birey yetiştirmenin yüksek sorumluluğunu taşıyan çalışanlarımız; saygı ve güven üzerine kurulan sağlam ilişkiler ile, iletişim becerilerinin üst düzeyde olduğu, ortak hedefler doğrultusunda bir araya gelmiş takım ruhuna sahip bir öğretim kadrosudur.

Anaçağ Anaokuluna başvuru yaparken bu bilgiler yanında insan kaynakları politikamıza dair bazı hususları da hatırlatmakta fayda görüyoruz.
* Okulumuza yapılan başvurularda yabancı dil bilgisi, bilişim teknolojilerine hâkimiyet, kişilerarası iletişimde başarılı olacak yetkinliklere sahip olmak, anadilini doğru kullanmak gibi özellikleri her alanda tercih sebebidir.
* Başvuru formunuza eğitim sertifikaları, tavsiye mektubu ve ödül belgelerinizi de eklemenizi tavsiye ederiz.
* Başvuru yapmak için herhangi bir çağrı beklemenize gerek yoktur. Her dönemde başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız iki öğretim yılı süreyle okulumuzda saklanmaktadır.
* Başvuru formunuzu fotoğraflı ve tam doldurulmuş olarak teslim etmeniz önemlidir. Eksik olan formlar çoğu zaman ön değerlendirme aşamasında elenmektedir.

Mesajınız

Geleceğe değer katan bireyler yetiştiriyoruz.

Her gün çocuğunuz için mükemmel bir eğitim sunacağız.
KAYIT BAŞVURUSU